7. reprezentační ples města

Po roční pauze jsme se opět představili na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou se svým novým tancem, soukromě nazvaným „tančíme s Čajkovským“. Před zahájením plesu čtyři členky našeho souboru včetně pana starosty vítali příchozí a ženám předávali růže. Úderem 20.00 hodiny ples zahájil starosta Chlumce nad Cidlinou ing. M.Uchytil spolu s majitelem zámku panem Kinským- dal-Borgo. Po tomto slavnostním entrée náš spolek zahajoval program plesu. Lesk tanečnímu vystoupení dodala dokonalá iluminace hlavního mramorového sálu zámku Karlova Koruna, který byl vybudován v období vrcholného baroka. V takto honosném a noblesním prostředí vynikají historické tance o to víc, než je běžné v dnešních sálech. Stačili jsme si také všimnout, že i návštěvníci plesu sledovali naše vystoupení velmi pozorně. Z našeho výkonu jsme měli velice dobrý pocit, což umocňoval i závěrečný potlesk přítomných.