Valentýn v Atriu

Od roku 2016 jsme pravidelně zváni ředitelkou Agentury Daniela Models, paní Danielou BRÁZDOVOU, na Valentýnskou svatební show, která se konala dne 14.2.2018 v obchodním centru ATRIUM Hradec Králové. Byli jsme součástí doprovodného programu, ve kterém jsme zatančili jeden tanec z našeho repertoáru a jako bonus přidali naši taneční mistři Květa a Josef Prouzovi , původem kubánský romantický tanec zamilovaných rumbu, který plně korespondoval s mottem svatební show. Mezitím ostatní členové spolku korzovali mezi přihlížejícími, kteří se zájmem sledovali celý program Valentýnské show. Za naše vystoupení jsme obdrželi malou pozornost jako upomínku na tuto akci a vřelé poděkování od paní ředitelky za podíl na zdařilém průběhu této akce.