Hotel Rajská zahrada

V sobotu 9. listopadu jsme měli tu čest se účastnit slavnostního otevření hotelu Rajská zahrada v Novém Městě nad Metují. Ač nám počasí moc nepřálo, akce se velice vydařila. 

 

Článek v novoměstkém kurýru.

NA OTEVŘENÍ hotelu Rajská zahrada přišly stovky lidí. Zahájilo se valčíkem. Návštěvníci pak spatřili terasy na skalnatém ostrohu i interiéry hotelu včetně prosklených stěn restaurace. Autor: DENÍK/ Pavel Bednář

Nové Město nad Metují /FOTOGALERIE/ - Už z dálky byly vidět davy, které se v sobotu odpoledne táhly Komenského ulicí v Novém Městě nad Metují. Na otevření nového hotelu Rajská zahrada v srdci města přišly dle odhadu organizátorů až dva tisíce lidí. Na prohlídku interiérů se dokonce stála dlouhá fronta.

Otevření krom stříhání pásky zahájil Straussův valčík Na krásném modrém Dunaji v podání tanečního souboru. Návštěvníky zaujaly vybudované terasovité zahrady na skále nad řekou Metují. Čtyřhvězdičkový hotel navíc nabízí výhled nejen na údolí Metuje, ale také na historické centrum. Pohledy jsou ze všech pater, v restauraci a v baru jsou navíc prosklené stěny. Služby restaurace mají být otevřeny široké veřejnosti, nejenom hotelovým hostům. Zpřístupněna byla také posilovna, wellnes či na ukázku několik pokojů.